Zgoda

Zgoda

Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie oraz nadal otrzymywać wiadomości o najnowszych wydarzeniach, imprezach, promocjach, wpisz swoje imię i nazwisko oraz wyraź zgoda:

#1
Imię (pole obowiązkowe):
#2
Nazwisko (pole obowiązkowe):
#3
Jeśli chcesz otrzymywać od nas korespondencję, wypełnij poniższe pola i wyraź zgodę:
#4
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Enza Zaden Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu do korespondencji w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Enza Zaden Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą wiadomości listownych. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dot. działań marketingowych. Jestem świadomy możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie.
#5
Jeśli chcesz otrzymywać od nas wiadomości sms, wpisz numer telefonu i wyraź zgodę:
#6
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Enza Zaden Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dot. działań marketingowych. Jestem świadomy możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie.
#7
Jeśli chcesz otrzymywać od nas wiadomości e-mai, wpisz adres e-mail i wyraź zgodę:
#8
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Enza Zaden Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Enza Zaden Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dot. działań marketingowych. Jestem świadomy możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie.